Çarşamba
Sisli
-5°C | 1°C
Perşembe
Çok Bulutlu
-5°C | -1°C
Cuma
Çok Bulutlu
-5°C | 0°C

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLÇEMİZİN TANITIMI İÇİN EMİTT FUARINDA

İstanbul'da düzenlenen 23.Uluslararası EMİTT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) turizm fuarında tanıtılan Varto standını İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Erkan KAÇMAZ ziyaret etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLÇEMİZİN TANITIMI İÇİN EMİTT FUARINDA Haberler

 


 EMİT fuarının açılışına  katılan kaymakamımız  Belediye Başkan Vekilimiz Kaçmaz, Muş ilinin ve ilçelerinin tanıtıldığı standı ziyaret ederek İl Kültür ve Turizm Müdürü ve fuara katılan Belediye başkanları ile bir süre görüşerek stant hakkında bilgiler aldı. Muş-Varto standı ziyaretinde açıklamada bulunan Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan vekilimiz Erkan KAÇMAZ, "EMİT fuarına katılarak bölgemizin güzelliklerini tanıtan Muş

ili ve ilçelerinden gelen hemşehrilerimiz ile bir araya gelmekten dolayı son derece mutluyum. Varto ilçemizin tanıtımı için fuara katılımda bulunduk. Bölgemizin tarihi ve doğal güzelliklerini anlatan katılımcılara ve turizmcilerimize teşekkür ederim" diye konuştu.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Erkan KAÇMAZ, katılımcılara çeşitli hediyeler takdim ederken ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi. 

 

Copyrigt © 2016 Codlar.Com®