Cumartesi
Sisli
-9°C | -3°C
Pazar
Çok Bulutlu
-9°C | -8°C
Pazartesi
Az Bulutlu
-9°C | -7°C

Kaliteli ve etkin hizmet için Beyaz Masa kuruldu

Varto Belediyemizce farklı bir uygulamaya geçildi. Vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verebilmek için Belediye binasında "Beyaz Masa" kuruldu.

Kaliteli ve etkin hizmet için Beyaz Masa kuruldu Haberler

Kaliteli ve etkin hizmet için Beyaz Masa kuruldu

Varto Belediyemizce farklı bir uygulamaya geçildi. Vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verebilmek için Belediye binasında "Beyaz Masa" kuruldu. 

Beyaz masa’nın amacıyla ilgili açıklamada bulunan Varto belediye Başkanı Mehmet Nuri Çetin, masanın, daha farklı bir hizmet verebilmek ve halkın sorunlarını daha aktif bir şekilde çözmek için kurulduğu söyledi.

 Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Çetin; 'Ortak akıl, birlikte yönetim ve ideal bir Varto ’ sloganı ile yola çıktıklarını kaydetti. Varto ve Vartoluya daha etkin bir şekilde hizmet verebilmek adına belediyenin bütün imkânlarını seferber ettiklerini kaydeden Başkan Çetin, “Beyaz masa, bizzat başvuran kişi veya kurumlarla ilgilenme, onları talepleri doğrultusunda yönlendirme ve başvurularına anında çözüm üretme birimidir. Vatandaşlarımız sorunlarını arayarak ya da bizzat   beyaz masaya gelerek dile getiribilecekler.  Göreve başladığımız gün herkesin ve herkesimin başkanı olacağımızı ve herkese samimi ve içten bir şekilde hizmet vereceğimizi belirtmiştik. Sözlerimizi yerine getirmek adına vatandaşlarımız ile daha iyi diyalog kurmak ve onlara daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı 

Belediye Binasında kurulan Beyaz Masa vatandaşlarımız 7112592 nolu telefonu arayarak ya da vatandaşlarıımız  bizzat beyaz masaya gelerek de sıkıntılarını  aktarabilirler. 

Copyrigt © 2016 Codlar.Com®