Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 28°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
15°C | 29°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
15°C | 30°C

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ertuğrul AVCI’nın Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ertuğrul AVCI’nın Kurban Bayramı Mesajı Haberler

Sevgi, saygı ve hoşgörü ikliminin hâkim olduğu, yardımlaşma ve dayanışmanın en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günlerden birisi olan Kurban Bayramına milletçe huzur ve güven içinde ulaşmanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlarımız, milli ve manevi duygularımızın, paylaşmanın ve yardımlaşmanın yoğun olarak yaşandığı, birliğimizi ve beraberliğimizi sağlayan değerlerimizin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin en üst seviyede yaşandığı, insanlarımız arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği dargınlıkların bir kenara bırakıldığı günlerdir.

Bilindiği üzere, tüm dünyayı etkisi altına alan ve nice ölümlere neden olan COVID-19’la mücadelede ülkemizin büyük başarısı, uluslararası alanda gurur verici bir takdir kazanmıştır. Ancak, bu başarımızın devam edebilmesi bütün vatandaşlarımızın virüsle mücadelede belirlenen kurallara (maske, sosyal mesafe, hijyen kurallarına) azami dikkat ve titizlik göstermelerine bağlıdır. Yine aynı duyarlılığın devam edeceğine gönülden inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten duygularımla kutluyor, bayramın tüm ülkemizde sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün hemşerilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

 

Copyrigt © 2016 codlook.com.tr